אודות הבלוג ו..

בלוג זה עלה לאוויר ב- 21/2/2010 מתוך רצון לכתוב/להמליץ/למחות/להביע דיעה/להציק/וכו’ (מחקו את המיותר) בענייני היום בארצנו הקטנטונת (בכל תחום שהוא) מתוך רצון לנסות ולגרום לשיפור איכות חיינו כאן..

אודה לכם אם תפיצו את הבלוג אצלכם בפייסבוק, Twitter , Goggle,  וכל רשת חברתית שאתם מופיעים בה. אשמח להחליף קישורים עם בעלי בלוגים ואתרים אחרים. זה יתרום גם לי וגם לכם וגם ייצור תהודה לנושאים שבדרך כלל לא מקבלים את הפרסום לו הם זקוקים.

אתם מוזמנים להגיב על הפוסטים ע”י לחיצה על הקישור המתאים בתחתית כל פוסט. כתובת האימייל שלכם לא תפורסם ולא תועבר לאף גורם או אתר אחר. היא נשמרת אצלי למעקב אחר הזהות שלכם כדי לדעת שאף אחד לא ניסה לכתוב בשמכם או לעבוד עלי :).

אני מתחייב לפרסם כל תגובה ללא כל צינזור ובתנאי שתהיה הולמת ובשפה נאותה.אודי בורג

קצת עלי:

אודי בורג, איש הייטק, בן 55, בתחום האינטרנט. שירות צבאי בחיל האוויר (גאה להיות ממקימי בסיס רמון בנגב), אוהד ותיק מאוד של מכבי תל אביב בכדורסל עם שריטה בסיסית בנושא, מנסה באמצעות בלוג זה לגרום לשינוי כלשהוא על מנת שיהיה לנו קצת יותר נחמד פה. Google+.

תגובות בפייסבוק:

תגובות

4 תגובות

  1. היי אודי ראיתי את המסלול ובכל זאת אם תוכל ליצור איתי קשר לגבי כמה שאלות אשמח(מוכנה לשלם על כך) 0507611055 שולי תודה

  2. בנוגע לפוסט מהיום, חבל שהצליחו להפחיד אותך אחרי הפוסט המצויין לאבי החרד.
    נקווה שתחזור לכתוב את דעותיך במלואן.
    לגבי האיומים זכור – כלב נובח ….

    • שדי, מרגש לשמוע את התמיכה מהרבה אנשים. נכון… כלב נובח… אבל הלוואי ואלו היו כלבים… עם זה הייתי מסתדר… אנשים יכולים להיות אכזריים יותר מבעלי חיים…

השאר תגובה

  • 7,449 צפיות