הצהרת פרטיות

האמור להלן מתייחס לנשים וגברים כאחד ומנוסח בלשון זכר

חשיפת פרטים אישיים:
הבלוג של אודי בורג עושה את המירב כדי להמנע מחשיפת פרטים אישיים של הגולשים והמידע המצטבר תוך כדי שימוש באתר הבלוג של אודי בורג. הפרטים שיפורסמו הם אלו המוצגים בדף המשתמש. המידע עשוי לשמש אותנו לטובת הגולשים, ולא יימסר לצד ג’ כלשהו , למעט:

א. מצבים בהם החוק מחייב אותנו למסור את המידע
ב. קיים חשד נגד המשתמש כי חיבל בזדון באתר או פגע בגולשים באתר וכיו”ב.

אבטחה:
הבלוג של אודי בורג משתמש ב”Cookies” על מנת לפשט את ניסיונו של המשתמש ולחסוך ממנו את הזנת פרטי הכניסה שלו כל פעם מחדש.

קישורים:
הבלוג של אודי בורג מכיל קישורים לאתרים אחרים. לתשומת לבך, ברגע שאתה “מקליק” על אחד מהקישורים כאמור, אתה “מקליק” על אתר אחר. אנו מבקשים כי תקרא את ההתחייבות לשמירה על פרטיות הנוגעת לאותם אתרים מאחר והתחייבותם כאמור עלולה להיות שונה משל הבלוג של אודי בורג.

מערכת התגובות:
כדי להשתתף במערכת התגובות של הבלוג של אודי בורג תידרש ליצור כינוי חברתי, שהוא השם בו יכירו אותך המשתתפים האחרים במקומות ציבוריים אלה. הכינוי החברתי והמידע אותו תבחר להציג בדף המשתמש שלך זמינים וגלויים לשאר הגולשים. הבלוג של אודי בורג מזהיר מפני מסירת מידע אישי נוסף (כגון שמות וכתובות, מספרי טלפון, מספרי תעודות זהות ומספרי כרטיסי אשראי) לאנשים זרים באינטרנט, מכיוון שהם עלולים להשתמש במידע זה לגרימת נזק או למטרות לא חוקיות.

קניין רוחני:
מלוא זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר – לרבות בשם וסימני המסחר באתר, בעיצוב האתר, בתכנים המתפרסמים בו על-ידי מערכת האתר או מטעמה ובכל תוכנה, יישום, קוד מחשב, קובץ גרפי, טקסט וכל חומר אחר הכלולים בו – שייכים למנהלי הבלוג של אודי בורג בלבד, או לצדדים שלישיים כלשהם, שאישרו את השימוש באותם קבצים ו/או תוכנות למפעיל. אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן הנ”ל בלא קבלת הסכמתה של המפעיל בכתב ומראש. זכויות היוצרים על התכנים שנתרמו ע”י הגולשים שייכות לתורם התוכן.

יצירת קשר עם צוות הבלוג של אודי בורג:
בכל שאלה שיש לך בנוגע למסמך זה או מדיניותו של האתר או האופן שבו הנך פועל באתר יש לפנות אל צוות הבלוג של אודי בורג בעמוד “צרו קשר”.

שימוש בדואר אלקטרוני:
מעת לעת הבלוג של אודי בורג ישלח דואר אלקטרוני לגולשים הרשומים בנושאים הקשורים לעניינים בהם עוסק האתר. גולש שרשום באתר רשאי לפנות למנהל האתר בעמוד “צרו קשר” ולבקש לא לקבל דואר אלקטרוני מהאתר.

[warning]שימו לב! כל עוד לא ביקש להסיר את כתובתו מרשימת הגולשים שמקבלים דואר מהאתר ימשיך הגולש לקבל דואר אלקטרוני מהאתר.[/warning]

תגובות בפייסבוק:

תגובות

%d