קוראי היקרים,

לא יכולתי לכתוב טוב יותר. כל מילה בסלע ואני מחזק את ידי גבי גזית.
ולהלן דבריו כפי שנאמרו בתוכניתו היום בבוקר ב”רדיו ללא הפסקה”:

“בדיוק ביום שבו העם הזה כולו מתעלה באיזו תחושת פטריוטיות, מתייחד עם הנופלים, מתענג על עצמאות המדינה, תמיד ביום הזה פורצים מתחת לאדמה אל האוויר הנקי הגידולים המצחינים החיים בינינו ומפיצים את ריחם הבאוש.
זה מתחיל במתנחלים – אלה שיונקים את ביטחונם ועצמאותם הכלכלית מהמדינה, אלה שקיבלו הטבות מפליגות בדיור ובתעסוקה, אלה שחיילי צה”ל יוצרים סביבם חומה של ביטחון – בדיוק אלה מוצאים את היום הזה ראוי להתפרע ולכלות את זעמם הקדוש בפלסטינים.
זה בסדר מבחינתם, ובזה אין כל חדש, כי זה לחם חוקם, אבל כשמישהו מעז להפריע להם בפוגרום אז הם מפנים את האלימות שלהם אל עבר חיילי צה”ל. פעם הייתי קורא לזה ציניות וגסות רוח, אבל המילים האלה כבר פשטו רגל כי אין בכוחן לתאר את הנפש המתקוממת. ביום העצמאות פורעים יהודים בחיילי צה”ל.
להגיד לכם את זה שוב? ביום העצמאות פורעים יהודים בחיילי צה”ל. משליכים בהם אבנים, משליכים בהם נרות מלאות בצבע כדי לרסס אותם בצבעים שהם בחרו, מנקבים צמיגי רכבים של צה”ל ופוצעים חייל. איזה מוח יהודי מעוות, איזו מערכת ערכים קלוקלת יכולה להביא יהודי שחי על בור השומן של מדינתו להגיב כך. במקום להגיש לחיילים כיבוד, מנה ליום העצמאות, הם זורקים עליהם אבנים.

לא טובים מהם ולא גרועים מהם, אלא עלובים ובהמיים כמותם, הם החרדים, שבוחרים להצית את דגל המדינה ביום העצמאות. נניח שחלק מהמתנחלים לפחות משרתים בצבא, נניח שהם משלמים מיסים בצורה כזו או אחרת, אבל החרדים האלה, העלוקות, התולעים האלה, אלה שלא משרתים בצבא אבל עצם קיומם בבתי הדרש והישיבות והכוללים מושתת על היותו של צה”ל מגן העם, החרדים שונאים את המדינה.
יש להם יראת שמים כלפי הבורא שלהם, שאין להם מושג אגב מה עמדתו לגבי מדינת ישראל, כי מזמן הוא הפסיק לדבר איתם, ובשם אמונות פרימיטיביות חשוכות, שטופות שנאה, הם מבזים את המדינה בכל רגע נתון העולה מלפניהם.
החרדים האלה נהנים מהקדמה שהביאה להם המדינה: הביאה להם כבישים שנבנו, הם צורכים את החשמל ואת המים ואת הניקיון, רחובותיהם סלולים ומערכת החינוך החשוכה הפרימיטיבית שלהם ממומנת על ידי המדינה.
החרדים האלה מיוצגים בכנסת על ידי שותפיהם שלא טובים מהם לאמונות הקיצוניות. הם מקדשים עצמות, הם מקדשים שטויות, הם משתמשים בשדות התעופה שלנו בדרכם להפיץ את שנאתם למדינה בכל ארצות העולם וכל ישותם והווייתם לא הייתה יכולה להתקיים אלמלא המדינה הסבלנית הטיפשית הזו הייתה מחזיקה אותם בחיים.
בתמורה הם לא עומדים בצפירת יום הזיכרון כי זה מנהג הגויים הם אומרים, הם לא מכבדים את הנופלים כי זה מנהג הגויים הם אומרים, ובמוחם שטוף השנאה המפעפעת נגד כל מה שהוא ישראלי הם מפיצים את שנאתם באמצעות שריפת דגל ישראל ביום העצמאות.
ואנחנו מתבוננים ושותקים, כי אנחנו אומרים: הם כאלה, זאת אמונתם, זה כאילו הקטע שלהם, אבל עד מתי ננהג בהם בסבלנות ובסלחנות שכזו? עד מתי ניתן להם לבזות את הערכים הישראלים האלה שהם שלנו, של כולנו? מתי נבין שאנחנו צריכים לכלוא אותם בשכונותיהם, לנתק אותם מצינור החמצן של הקדמה, להותיר אותם לבד, בעליבותם ובשנאתם?
תפסיקו לנקות להם את הרחובות, כבו להם את החשמל, נתקו להם את המים.

הבה נוותר על המיסים שהם משלמים (ובדרך כלל הם לא משלמים). אין בהם כל תועלת. הם לא מייצרים כלום, הם לא תורמים כלום, הם לא נוטעים עץ, הם לא שותלים עגבנייה, לא מייצרים היי-טק, הם פרזיטים מן הסוג הגרוע ביותר, ומצידי – אם זה היה ריאלי – הייתי אורז אותם בחבילה אחת ומשלח אותם לאחיהם הפרימיטיבים בחצרות ברוקלין החשוכות, בקווינס ובכל המקומות ששם הם צריכים להיות, שהאמריקאים יטפלו בהם.
שם יגורו, בחשכת ימי הביניים, או כאן סגורים בחומותיהם, ללא כל קשר למדינת ישראל, ואז שישרפו להם דגלים כרצונם, שיבזו שם את חיילי צה”ל כרצונם, ושיניחו לנו סוף סוף. שיניחו לנו לקיים מדינה מודרנית, ערכית, נטולת אורח החיים המעוות שלהם. יש לנו ארץ אחת ובארץ הזו צריכים לגור אוהבי הארץ. אין לנו ארץ בשבילם”.

הציטוט נלקח מאתר YNET

תגובות בפייסבוק:

תגובות

3 תגובות

  1. מרידה – סעיף 106 לחוק העונשין, הסתה למרד על ידי פרסומים – סעיף 134 (א), פגיעה ברגשי דת על ידי פרסום – 173 (1), ופרסום הסתה לגזענות – 144ב (א).

    Anonymous
  2. אז למה לעזאזל אנחנו לא עושים כלום ושום דבר עם זה.
    לא חסר אנשים בארץ שכן איכפת להם מהדגל וממה שהוא מייצג, למה בבחירות אנחנו לא אומרים באמת את דעתינו ואולי אולי נצליח להזיז משהו.וכן, מפריע לי מאוד שבערים מסוימות פה בארץ חמדת אבות, לא מכבדים את זכר הנופלים, אותם לוחמים משכמם ומעלה שבזכותם שורפי הדגלים ושאר טפילים אחרים, חיים כאן.

    ענבל

אהבתם? לא אהבתם? אשמח לתגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: