דברי אמת הם דברים כואבים, כואבים מאוד אפילו.שרידי האוטובוס
היום בבוקר ראיין ניב רסקין בגלי צה”ל את ניצב בדימוס חיים קליין, חמה של טופז אבן-חן קליין ז”ל שנשרפה חיים באוטובוס על הכרמל.
דבריו קשים מאוד לשמיעה אבל מצדיקים ומחזקים את הפוסט הקודם שלי בדבר טיוח חקירת האסון הנורא.
הקשיבו והגיבו.
כרגיל, אני מפרסם כל תגובה.

ליחצו על Play לשמיעה.

תגובות בפייסבוק:

תגובות

7 תגובות

 1. למפקדי היקר והאהוב מר קליין הנכבד
  בצער רב וביגון קודר אני משתתף בצערך ובצער בנך היקר קשה לי לדמיין איך הילדה היפה הזו טופז (כשמה כן היא) הלכה לעולמה בצורה טרגית מי כמוני יודע כמה שאהבת את הילדה היפה הזו גם שמעון חן האיש היקר שעזב אותנו זיכרונו לברכה אהב את הילדה הזו
  אדוני היקר אני עומד לרשותך בכל דרך שתבחר אני אחריך
  ולך מר זאב אבן חן ומשפחתו משתתף בצערכם הגדול מן השמיים תנוחמו
  אוהב רנ”ג אבגי רפאל לשעבר מרחב השפלה

  אבגי רפאל
 2. המכתב מיועד לחיים קליין ולזאב אבן חן שדורשים בעקבות מותה של בתו של זאב אבן, חיים, מביבי להתפטר. התשובה שלי היא אסור שביבי יתפטר ביבי איננו אחראי למחדל הכבאות אלא שרי הפנים הקודמים מאיר שטרית ורוני בר און. אסור בשום פנים ואופן שקדימה תעלה לשילטון כי אם חס וחלילה קדימה תעלה לשילטון המחדל הבא עלול להיות הרבה יותר קשה. הוא עלול להיות מחדל הרבה יותר קשה מחדל בנוסח מלחמת יום כיפור. בינתיים ביבי צריך להישאר בתפקידו עד סוף הקדנציה. בברכה יהושע

  יהושע בן צבי
 3. אדון קליין מדבר על כלתו בכאב נוראי שמפלח גם את לבי וכשהוא עושה זאת הוא בוודאי מודע לכך שכל אחד מההרוגים היה והוא אוצר יקר לבני משפחתו ולכן דבריו קשים אלף מונים. נראה לי שדעתו של אדון קליין על המערכת הפוליטית ועל ההתנהלויות בארצנו לא תלוייה באסונו האישי, הוא נסער יותר ברגעים אלו אך הוא צלול וישר. אני מסכימה לכל דבר שאמר כאן ולדעתי המצב גרוע יותר ממה שתאר. צר לי כל-כך, כפי שצר לכל ישראלי מאוזן ובריא בנפשו.הלוואי ונדע לשנות לטוב, בדרכים טובות נעימות אך החלטיות, שניקח אחריות ונפעל בהתאם.

  ענת קהתי, לימה- פרו
 4. מבקשת להעביר לניצב בדימוס קליין וניצב בדימוס אבן חן את תנחומי הכנים.
  באם הם יחליטו להניע מהלך חברתי כלשהו, אני מתנדבת להתייצב שם לצידם לעזור,ולהשתתף.
  אולי מעז יצא מתוק, ואנשים כמותם יכולים לסחוף מהלכים חברתיים שאנחנו כל כך זקוקים להם.
  אנא העבר להם משאלת לב זו.
  תודה

  יעל
 5. טוב שיש מישהו שהגיב בצורה כזאת . נכון שהוא דיבר מתוך כאב על מות כלתו אבל הוא צודק במאה אחוז . נכון שיש לנו ארץ נהדרת ועם נהדר אבל העומדים בראשה הורסים כל חלקה טובה .

 6. בלי שום קשר למעשיו של ניצב בדימוס חיי קליין, דבריו נכונים וכואבים וסוף סוף מישהו עומד בקול וצועק “המלך עירום”.
  אנחנו חיים במדינה שבה יותר חשוב כבודו של זה או אחר , הכיסא הפלמנטרי, הדת וספיחה.
  אבל שוב,אנחנו עם זיכרון מאוד קצר.בסופו של דבר, בדרך אל הקלפי נעדיף לבטוח במזוזה ביראי השם וכל מה שהם מסמלים. לטוב ובעיקר לרע.

  הילה

אהבתם? לא אהבתם? אשמח לתגובה

%d