חלקכם בוודאי תאמרו כי סוף סוף נפל דבר בישראל ורוצחים קיבלו עונש משמעותי…

אריק קרפ ז"ל
אריק קרפ ז"ל

אבל… בואו ניכנס קצת לפרטים.

קודם כל, הם הורשעו בהריגה בלבד!!!
לא מובן לי, ובטח גם לא לרבים מכם, איך מצליח הרכב השופטים והפרקליטות להחליט ש-3 חלאות האדם האלה רק “הרגו” את אריק קרפ ז”ל ולא רצחו אותו.
האם בעיטות ומכות באדם עד שהוא מת לא נקראות רצח? האם למונח רצח יש משמעות חדשה שנעלמה מעיני? ולא רק זאת אלא שבית המשפט גם אמר שלא הוכח כי השלושה התכוונו להמית את קרפ… לא התכוונו??? האם הם היו צריכים להכריז על כוונתם לפני שהם ביצעו אותה? ורק אז אולי היו מאשימים אותם ברצח???
זו בושה למערכת המשפט בארץ שמחליטים שמעשה כזה ייקרא הריגה.

ולגבי העונש עצמו, שרבים אומרים שהוא עונש ראוי… מה ראוי פה בדיוק?
הרוצחים קיבלו על חשבוני וחשבונכם, 26 שנה בבית מלון, אמנם בדרגת כוכב אחד, אבל תהיה להם מיטה מוצעת בכל ערב, ארוחות חמות, מקלחת להתרחץ בה, ביקורי משפחות מידי פעם, טלוויזיה, אינטרנט, ספרים, אולי גם עבודה בשכר כלשהוא בכלא, ועוד ועוד והכל על חשבוננו וכ”פרס” על מעשיהם.
שוב אוזלת היד של החוק הישראלי זועקת למרחקים.
מתי נתעורר ונבין שצריך שיהיה גם עונש מוות במדינה?
הרי במקרה זה הוכח מעל לכל ספק ש-3 החלאות רצחו אותו, ולא מישהו אחר. אין פה מקום לטעות. אי אפשר לטעון פה שאם ייגזר עליהם עונש מוות והם אכן יומתו, יכול להיות שלאחר מכן יוכח שאלו לא היו הם שרצחו ושהם הומתו לשוא.
מדוע נגזר עלינו, אזרחי ישראל, עונש לממן את 26 השנים הבאות של הרוצחים האלה???
וגם פה… בושה גדולה למדינה!

 

תגובות בפייסבוק:

תגובות

3 תגובות

  1. וכמו שנאמר לכו ותסמכו על מערכת הצדק בארץ. לא מספיק שהגלגלים טוחנים את עצמם לאורך הזמן בסופו של דבר יוצאים עם פסקי דין לא מובנים בעליל. זה רק נותן לגיטימציה לעוד מעשים שכאלו.
    אני באופן אישי כבר ממזמן הפסקתי לנסות להבין את המערכת…

אהבתם? לא אהבתם? אשמח לתגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: