הסוף לקייטנה???
הסוף לקייטנה??? – לחצו על התמונה לקריאת הכתבה מהמקומון היום

אז אחרי שפרסמתי לפני 3 ימים את סיפור ה”רעש” שמועדונית וקייטנת “צהריים טובים” גורמת לעיריית רמת גן, עולה מקריאה היום במקומון שהעירייה החליטה שלא תהיה קייטנה ולא מעניינות אותה טענות התושבים כהוא זה.
פניות ההורים הרבות לעירייה נענו (ותוכלו לקרוא זאת בהקלקה על התמונה) בתשובה ש”העירייה פועלת לפי תקנות הרעש שאינן מאפשרות הפעלת צהרון, קייטנה וכן הפעלת רמקולים, ושהמקום מבחינת רישוי אינו מאפשר הפעלת קייטנה”.

בואו, צבי בר, רמי פדלון וחברי המועצה הנכבדים נפתח מעט את הנושא.

בבית עמנואל, בקצה השני של השכונה, בצמוד לבתי מגורים נוספים, שם כנראה לא גרים מקורבים לעירייה אלא אזרחים רגילים, מותר להפעיל צהרון, קייטנה, ופעילות רעד של בני נוער באולם הספורט בכל שעות היום. מעניין…

איסור הפעלת רמקולים אמרתם שם בעירייה???
מעניין, איפה אותו איסור בא לידי ביטוי כשחצי רמת גן סובלת בכל יום שישי עם כניסת השבת מהרמקולים של מספר ישיבות בנמצאות בשטח שיפוט רמת גן, אחת ממש ליד הספרייה העירונית, רמקולים אשר מחרישים את האזור כולו למשך כחצי שעה ברצף, רעש אשר נשמע גם… במרום נווה, באזור ביתו של מר רמי פדלון?
האם רעש זה ערב לאוזניו של מר פדלון?
או שאולי רעש שכשוך המים בבריכה הוא שמפריע לעיריית רמת גן???
מעניין שכל פניותינו לעיריית רמת גן לגבי אותו רעש מידי יום שישי, נענה במוקד העירייה בתשובה שלא ידוע להם על כל מפגע רעש כזה…

גם אתם מריחים ריח לא טוב שעולה מהסיפור הזה? או שזה רק פרי דימיוני???

עיריית רמת גן, אשמח לתשובות, אבל אמיתיות אם אפשר…

[qrcode]

עדכון 16/6/2012

לאחר תגובתו של רן, כאן למטה, נזכרתי שלפני כמה חודשים הוצב ליד הקאנטרי שלט של העירייה על שינויי מתאר באזור הקאנטרי. שלט שאומר שלמי שיש התנגדויות יכול לפנות לעירייה ולהביע אותן.
השלט נעלם לאחר זמן מסוים.
ממקורות שונים קיבלתי מידע שנראה שהקאנטרי מיועד להריסה ובמקומו יקומו עוד מגדלים.
אז כמו שזה נראה כרגע, הנושא חתום וגמור.
אם ידוע למי מכם על כך אשמח למידע נוסף.

תגובות בפייסבוק:

תגובות

2 תגובות

 1. מעבר לגיבוב חוסר הדיוקים של העירייה (וזה בלשון המעטה), יש כאן אג’נדה מסתמנת: לחסל את הקאנטרי של מרום נווה וזאת כוונה מוצהרת של ראש העיר. לטובת מה? (כאן כבר יש השלמת פערים) … נדל”ן. האם השכונה לא מפוצצת דיו בדירות מגורים אשר מספרן גדול בכמה מידות על התשתיות באזור? האם לא מגיע לדיירים ליהנות משטחים ציבוריים? כל תושבי השכונה, לא רק הורי הילדים בצהרון “צהרים טובים”, אנא, הצטרפו אלינו במאבק הצודק. מי שלא רוצה לראות בעוד מספר שנים את פארק מרום נווה נהרס לטובת עוד כמה גורדי שחקים, ואת ערך דירתו צונח, שיתחיל לעשות מעשה.

  נ.ב. אף אחד מעיריית רמת-גן על מחלקותיה השונות לא חזר אלי בתשובה על מכתבי. מעניין למה?

  רן נאמן

  רן נאמן
  1. רן, נראה לי שאני יודע את התשובה למה אף אחד עוד לא חזר אליך.
   הוראה של הראיס שהחליט שגורל המקום נחרץ.
   עכשיו תראה לי מי ייעז למרות את פיו?
   הרי הוא ידוע במזגו הלא רגוע ובלשונו החוטאת בשפה לא תקנית, ומי רוצה להכנס לזה?

אהבתם? לא אהבתם? אשמח לתגובה

%d