היה קאנטרי?
היה קאנטרי?

במסגרת המעקב של הבלוג אחרי סיפור המועדונית שעומדת להיסגר בקאנטרי מרום נווה, ועקב ביטולו של המפגש שהיה מתוכנן בין ההורים המודאגים לצבי בר, ביטול שהגיע מלשכתו של צבי בר, עולה ריח לא נעים מכל הפרשה.
השמועות על כך שהקאנטרי עומד לההרס ובמקומו יקומו עוד מגדלים, מגיעות מכל עבר וממספר מקורות שונים.
בנוסף הגיע לידי הבלוג מכתב שהופץ לוועד השכונה (וועד שלדברי דיירים רבים לא מייצג את תושבי השכונה) בנושא הקאנטרי.

להלן נוסח המכתב כפי שהגיע לידי הבלוג:

” שלום,
ברצוני להביא לידיעתכם כי שוחחתי עם רמי פדלון בנושא מטרד הבריכה במרום נווה .

רמי פדלון העלה את בעיית מטרד הבריכה בפני ר’ העיר.
ראש העיר וצוות מצומצם של העיריה הכינו תוכנית פעולה, במסגרת הכלים החוקיים העומדים לרשות העיריה, להפסיק אחת ולתמיד את רעש המוסיקה והרמקולים מהבריכה. פרטי תוכנית הפעולה אינם לפרסום ואולם רמי מקווה שנראה בקרוב מאוד את תוצאותיה.
בכל מקרה ביום שישי ה 1/6/12 בשעה 13:30 דאג רמי לשלוח את השיטור העירוני בכדי לכפות על מפעילי הבריכה את הפסקת המוסיקה והרמקולים.
רמי פדלון חוזר ומדגיש את הצורך בגיוס עו”ד בעל נסיון בתחום הנדל”ן המנוסה בפעולות ועדות התכנון ובניה מקומיות וועדת ערר מחוזית כדי למנוע מפגעים בעתיד.
הבשבוע הקרוב יכונס ועד השכונהכדי לפעול נמרצות יחד עם העריה לתאם את המהלכים להסדרת נושא הבריכה ומניעת מטרדיה באון קבוע לרווחת התושבים.
בברכה,
פטר”

עד כאן המכתב, שגיאות הכתיב במקור.

למותר לציין שהצהרון אינו מפעיל רמקולים ומוזיקה בקולי קולות כפי שנטען במכתב שהרי כל בר דעת יבין בעצמו שלילדים בגיל צעיר כל כך לא משמיעים מוזיקה בקולי קולות.
גם הניסוח שמעלה את הצורך בעו”ד בתחום הנדל”ן מעורר תהיות.
האם בשביל לטפל במפגע רעש צריך עו”ד המתמחה בנדל”ן???

ברגעים אלו מתקיים מפגש ספונטני בקניון מרום נווה (במקום זה שבוטל) בין דיירים מודאגים והורים לילדים שנשארו ללא סידור לקיץ. גם שם עולות ספקולציות שונות בנושא ואם יהיה מידע רלוונטי אביא אותו לידיעתכם.

הבלוג ממשיך לעקוב מקרוב.

תגובות בפייסבוק:

תגובות

אהבתם? לא אהבתם? אשמח לתגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: