ביטוח באינטרנט
ביטוח באינטרנט

יש לנו פוסט אורח, והפעם מאת יוסי בסון, מנהל שיווק בחברת Wobi.

חברים, ממש לנגד עינינו מתרחשת מהפכה. מהפכה של ממש, שכולנו שותפים לה. לא, אני לא מדבר על המחאה החברתית (שמידת ההצלחה שלה בעיקר תלויה בזהות האדם שאותו שואלים) – אלא על המהפכה של האינטרנט והסמארטפונים.

תחשבו על זה: עד לפני כמה שנים חשבנו שאין עוד לאן להתקדם, אחרי שהאינטרנט נכנס לחיינו. הוא שינה כל כך הרבה דברים, פשוט הפך את עולמנו ואת כל הדרך שבה אנחנו חושבים, צורכים ומתנהלים ביומיום. אבל אז הגיעו הסמארטפונים ונתנו עוד מכה אדירה לספינה המיטלטלת שאנחנו מכנים בתור ‘החיים שלנו’.
ולמה אני מספר לכם את כל זה? בגלל נתון אחד שמשך את תשומת ליבי לפני כמה ימים: אחד מבכירי חברת הביטוח איי.די.איי (אתם מכירים אותה בתור זו שהביאה לעולם את ביטוח ישיר), טוען שהיום 30% מהפוליסות נרכשות דרך האינטרנט או הסמארטפון. ללא מגע יד אדם. בלי להיפגש עם סוכן או לדבר איתו.
לדעתי זה מטורף.

היום יש הרבה מאוד אתרים שמציעים לאזרח הפשוט להזמין פוליסת ביטוח בצורה מקוונת. בעצם, תראו לי חברת ביטוח גדולה שאין לה אתר כזה. לא קיים. יחד עם האתרים האלה, יש הרבה מאוד אתרי ‘השוואת מחירים’ או ‘השוואת ביטוחים’ (מי שמכיר את WOBI, למשל, יודע בדיוק למה אני מתכוון), שלא רק יעזרו לכם למצוא את הפוליסה הכי זולה והכי מתאימה לכם, לפחות לפי מה שהם טוענים, אלא גם ידאגו לרכישת הפוליסה דרכם, אם תרצו.

אין מה להגיד – אמריקה.

מבחינתי, זאת הדוגמא הכי טובה לזה שהשתנינו. שמשהו עובר על העולם שלנו. שכבר לא נחזור להיות אותו עולם קדמון, בלי מחשב או טלפון נייד שמחובר לרשת. אם נחזור בזמן (אני עדיין מחכה לרגע שזה יהיה אפשרי. מעין חלום ילדות ישן שנראה לי שלכולם יש…) רק עשר או 15 שנים, נבין עד כמה העניין הזה מטורף. כי פעם, מי חשב בכלל לרכוש פוליסת ביטוח בלי סוכן שישמור וידאג לו? שיעמיס עליו אלפי עמודים של מלל? שיבטיח לו שהוא מקבל את המוצר הכי טוב שאפשר לקבל?

אז היום לא צריך את כל זה. אפשר להזמין את הביטוח באינטרנט ולהבין לבד מה הוא מציע לנו. ומי יודע: בקצב הזה, עוד נזמין בסוף פוליסות ביטוח לשימוש באינטרנט.
הנה לכם סטארט אפ מעניין…

[qrcode]

תגובות בפייסבוק:

תגובות

אהבתם? לא אהבתם? אשמח לתגובה

%d