רכבת ישראל???
רכבת ישראל???

משום מה, בין כל יתר ענייני היום במדינתנו, נבלעת בין עמודי החדשות העובדה שמאות ואלפי ימי עבודה במשך השנה הולכים לאיבוד בגלל רכבת ישראל, או ליתר דיוק בגלל אין רכבת ישראל.

האם טרחתם לבדוק כמה פעמים בחודש הרכבת מושבתת בגלל מה שהנהלת הרכבת קוראת לו “עבודות לשדרוג ושיפור המסילות“?

שמתם לב כמה פעמים בחודשים האחרונים נאלצים נוסעים לכתת רגליהם מנהריה לחיפה באוטובוס במשך שעות בגלל העבודות האלו? האם למישהו אכפת שבאותם ימים בהם הרכבת מבצעת “שדרוג”, לוקח לנוסע ממוצע להגיע מנהריה לתל-אביב 4 שעות?

מדוע עבודות אלו לא מתבצעות בסופי שבוע בהם הרכבת אינה עובדת? ואל תמכרו לי את נושא שמירת השבת, הטיעון הזה לעוס מכל כיוון ולא תופס. לא יקרה דבר לאף אחד אם העבודות יתבצעו בסופש”ים, להיפך, כל הצדדים ירוויחו מזה: לנוסעים תהיה רכבת, לרכבת יהיו לקוחות מרוצים, עובדי הרכבת יקבלו שעות נוספות על עבודה בסופ”ש ובא לציון גואל.

אבל, כנראה שהפחד מפני… נו… הסיעות החרדיות, עולה על כל דמיון, ולכן קל לפגוע באוכלוסיה עובדת מאשר באוכלוסיה שאינה עובדת.

אם אני הייתי בין אלה שנזקק לשירותי הרכבת הייתי מגיש תביעה והופך עולמות, אבל כנראה שזה רק אני והנוסע בארץ התרגל לשלם ושירקו לו בפרצוף.

ראו מה קרה היום בבאר שבע, בגלל תאונה אין רכבות מבאר שבע למרכז, והרכבת מגלגלת עיניים לשמיים ואומרת, נו? מה אתם רוצים, זה בגלל שיש רק מסילה אחת.

באמת??? ומי אשם בזה לכל הרוחות?

מדינת עולם שלישי, כבר אמרנו?

תגובות בפייסבוק:

תגובות

תגובה אחת

  1. היי אודי, בתור מנהל אתר מידע על רכבת ישראל, אני מסכים עם רוח הדברים.

    ( http://xn—-0hcb7ahk2feih.org.il/ האתר מספק מידע לציבור בנושא לוחות זמני נסיעות רכבת ישראל ושעות פעילות תחנות הרכבת, אין לאתר שום קשר לחברת רכבת ישראל).

    שיהיה בהצלחה וכל טוב.

אהבתם? לא אהבתם? אשמח לתגובה

%d