באיזה לבחור???
באיזה לבחור???

אז אחרי שכתבתי לא מזמן על זה שאנחנו עבדים למכשירי הטלפון, הגעתי גם אני (מה לעשות, לא יכול להשאר מאחור) לצומת שבה אני צריך להחליט מה יהיה המכשיר החכם הבא שלי.
עד היום, ב- 3 שנים האחרונות (כמעט) הייתי עם אייפון 4. ברור לי שהמכשיר הבא כבר לא יהיה מבית Apple מהמון סיבות שאינני מוצא סיבה לפרטן כאן, אבל אני בטוח שרובכם מכירים את מגבלות ה- iDevices למיניהן.
ברור לי שהמכשיר הבא יהיה אנדרואיד, אבל פה מתחילה ההתלבטות. אנדרואיד ברור, אבל של איזה יצרן?

לאחר קריאת המון ביקורות על בליל המכשירים האחרונים בשוק, סיננתי את הרשימה ל-3 מכשירים שהם לדעתי מכשירי הדגל כרגע. [pullquote align=”left” textalign=”right” width=”30%”]
עַבְדוּת מודרנית
מתי בפעם האחרונה ישבתם קבוצה של אנשים ביחד ושוחחתם תוך כדי מבט בעיניים אחד של השני ולא תוך כדי מבט בסמארטפון שלכם כדי לראות אם לא פיספסתם איזו הודעה חשובה בשניות האחרונות שלא הבטתם במכשיר ו”נאלצתם” לענות לחבר ששאל אתכם שאלה?
המשיכו לקרוא…
[/pullquote]והדגש הוא על כרגע כי בתחום הזה מכשיר בן שנה כמוהו כקשיש בן 90 עם כמות השינויים והחידושים המוכנסים בכל מכשיר חדש שיוצא.

3 המכשירים שמבחינתי עומדים על קו הגמר הם ה- Galaxy S4, Sony Xperia Z1 וה- LG G2.
גם הסוני וגם ה-LG אמורים להגיע לחנויות החודש וה- S4 כבר בן חצי שנה מה שאומר שכבר ירדו לו כמה נקודות זכות, כי הוא כבר קצת “קשיש” :).
על הנייר, גם הסוני וגם ה-LG חזקים יותר מבחינת המעבד, אבל יורדות להם, מבחינתי, כמה נקודות על כך שלא ניתן להחליף להם סוללה, מה שאומר שהמטען צריך להיות זמין בהישג יד בימים עמוסים… ויש כאלה.
מצד שני, ל-LG אין יכולת הרחבת כרטיס זיכרון, מה שיש לשני האחרים. לעומת זאת ה- S4 תומך ב- LTE בצורה מוגבלת למדי והרי ברור שה- LTE ייכנס לשימוש בארץ די בקרוב.
ואני יכול להמשיך עם ההשוואה הזו עוד שעה ארוכה.

ובכלל, האם לחכות עוד מספר חודשים, למשל, עד לתחילת 2014 כדי לראות מה יהיה בשוק אז? האם יש לזה סוף?
או שפשוט צריך לעצור ולאמר שאי אפשר להמשיך ולרדוף אחרי הטכנולוגיה שלעולם לא תפסיק לחדש…

אז… על איזה אנדרואיד אתם ממליצים בהנחה שמוזיקה אני מעדיף לשמוע בבית ולא בטלפון?
אשמח לקרוא את תגובותיכם.

[qrcode]

תגובות בפייסבוק:

תגובות

6 תגובות

  1. הייתה חי בלי להחליף סוללה 3 שנים… אז לדעתי זה לא פרמטר 🙂 אני מסכים עם דולב, מתי שיהיה LTE בארץ אתה תחליף כבר למכשיר חדש תומך ב-LTE. אתה צריך להגיד לאיזה צורך אתה צריך נייד מנקודה זו לבחור… או שתמתין לסמסונג חדש 🙂

    Michael Balakorski

אהבתם? לא אהבתם? אשמח לתגובה

%d